Увага! Семінар-практикум для відповідальних за проведення районних (міських) етапів гри «Сокіл» («Джура»)

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28 листопада 2018 року № 807-од «Про проведення всеукраїнських та обласних науково-методичних заходів у 2019 році» 23-24 квітня 2019 року відбудеться обласний семінар-практикум з національно-патріотичного виховання для відповідальних за проведення районних (міських) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).

Місце проведення семінару - комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Проблема семінару-практикуму: «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура): особливості підготовки та основні аспекти її проведення».

До участі у Семінарі запрошуються по 2 особи від району (міста, ОТГ) (відповідальні за підготовку команди та методисти з національно-патріотичного виховання).

Для участі у заході учасникам необхідно пройти ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЮ на сайті центру.

Реєстрація учасників Семінару триває до 16 квітня 2019 року.

Наказ начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28 листопада 2018 року № 807-од та План-графік всеукраїнських та обласних науково-методичних заходів у 2019 році дивіться за посиланням......

Лист управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації "Про проведення обласного семінару-практикуму з національно-патріотичного виховання для відповідальних за проведення районних (міських) етапів гри «Сокіл» (Джура)":

Scroll to top