УВАГА! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ІІ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИЗМУ

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» 13-14 квітня 2019 року в м. Кропивницький на території закладу проводить ІІ Чемпіонату області зі спортивного туризму-велосипедний туризм серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Чемпіонату здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Змагання проводяться в особисто-командному заліку на дистанціях «Велораллі» І класу та  комплексній дистанції («Тріал» і «Фігурне водіння велосипеда») ІІ класу.

У змаганнях беруть участь команди закладів загальної середньої та позашкільних навчальних закладів навчальних закладів області та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Змагання проводяться серед туристів – учнів, вихованців закладів освіти в двох групах:

2002 - 2004 років народження – старша група;

2005 - 2007 років народження – молодша група.

До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команді молодшої та старшої групи від об’єднаної територіальної громади, району, міста, області.

Склад команди: 2 особи, не залежно від статті.

Програма змагань:

13 квітня 2019 рік

900-1000 − робота мандатної комісії

1000 – відкриття змагань

1030 – змагання на дистанції «Фігурне водіння велосипеду»

1200-1300 - обід учасників згідно графіку участі у змаганнях

1300 – змагання на дистанції «Тріал».

1600 – підведення підсумків І дня Змагань.

14 квітня 2019 рік

800-900 – сніданок;

900-1300 – змагання на дистанції «Велораллі»;

1430 – нагородження переможців, закриття змагань.

Попередні заявки на участь у Чемпіонаті у обов’язковому порядку подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 6 квітня 2018 року на сайті за посиланням: http://tourist.kr.ua/index.php/news-2.

Умови проведення ІІ Чемпіонату області зі спортивного туризму-велосипедний туризм серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти.

 

 

Попередні умови проходження  дистанцій за посиланням:

 

ЗГОЛОШУЙТЕСЬ І РОЗПОЧНІТЬ СВІЙ ВЕЛОТУРИСТИЧНИЙ ШЛЯХ РАЗОМ З НАМИ

Scroll to top