Увага! Змагання!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 02.02.2015 року № 31,30 нагадуємо, що 27-28 березня 2015 року в м. Кіровограді буде проходити ХІХ Чемпіонат області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, а 29 березня ХХVІ Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Для якісного і своєчасного проведення чемпіонатів просимо подати заявки на участь до 26.03.2015 року до 16 год. на електронну пошту центру.

Крім того надаємо додаткову інформацію для керівників команд:

заїзд команд – до 11 год. в приміщенні комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради» за адресою: м. Кіровоград вул.Тімірязева, 63 (біля інституту післядипломної педагогічної освіти імені В.Сухомлинського);

проживання команд – в комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради» за адресою:              м. Кіровоград, вул.Короленка, 46;

харчування дітей буде організоване 28 березня (сніданок, обід, вечеря), на 29 березня видаватиметься сухпай;

керівники команд зможуть замовити собі харчування:

сніданок, вечеря – 10 грн. 18 коп.; обід – 16 грн. 29 коп.

учасникам змагань при собі мати спальні мішки, туристські коврики, туристське спорядження тощо (відповідно до умов Чемпіонатів).

Scroll to top