Чемпіонат області з спортивного туризму-пішохідний туризм в закритих приміщеннях пам’яті Андрія Чаловського. Оновлено умови дистанцій

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить 14-16 березня 2019 року в  с. Тарасівка Новгородківського району XХVІI Чемпіонат області з спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти пам’яті Андрія Чаловського.

XХVІI Чемпіонату області з спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти (далі - Змагання) проводяться з метою популяризації та подальшого розвитку туризму, як засобу виховання учнівської молоді, активізації спортивно-туристської роботи в навчальних закладах області, підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань та безпеки проведення туристських подорожей виявлення найкращих спортсменів та команд області зі спортивного туризму для участі у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного туризму.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Безпосереднє проведення і суддівство змагань та конкурсів покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Змагання проводяться у спортивній залі «Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради (Новгородківський район, с. Тарасівка,  вул. Шкільна, 1).

Змагання проводяться з таких видів:

- змагання з командної першості на смузі перешкод (за вибором) - клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група);

- змагання зв'язок (чоловіча, змішана, жіноча) на дистанції «Командна смуга перешкод» клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група).

У змаганнях беруть участь команди закладів загальної середньої та позашкільних навчальних закладів навчальних закладів області та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Змагання проводяться серед туристів – учнів, вихованців закладів освіти в двох групах:

-        2002 - 2004 років народження – старша група;

-        2005 - 2007 років народження – молодша група.

Учасники, які не мають медичного дозволу, до участі у змаганнях не допускаються. До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команді молодшої та старшої групи від об’єднаної територіальної громади, району, міста, області.

Команду очолює тренер та представник команди, який буде залучений в обов’язковому порядку до суддівства.

Команда без судді до змагань не допускаються.

Склад команди для кожної групи – 4 чоловіки (в тому числі не менше однієї особи протилежної статті). Допускається участь окремих чоловічих, змішаних та жіночих зв’язок на дистанції «Командна смуга перешкод» клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група).

Заявки на участь у змаганнях в обов’язковому порядку подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 25 лютого 2019 року на сайті центру за посиланням: 

Команди прибувають до «Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», 14 березня 2019 року до 11.00.

Умови проведення XХVІI Чемпіонату області з спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти …...

 

Попередні умови проходження дистанцій за посиланням.... 

Scroll to top