Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Щорічно юні туристи-краєзнавці області беруть участь у краєзнавчих експедиціях в рамках обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край». Таким чином, розробляються цікаві маршрути та їх тематика.

Суддівською колегією комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у січні 2019 року підбито  підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край».

Призером обласного етапу експедиції стала  туристсько-краєзнавча група вихованців Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради, що надіслала  звіт про проведену туристсько-краєзнавчу експедицію з історичного краєзнавства «Євреї Олександрії» (керівник групи – Мажаєв Ю.В.).

Неодноразово вихованці БДЮТ Олександрійської міської ради під керівництвом досвідченого туриста Мажаєва Ю.В. досліджують рідний край, здобуваючи навики велосипедного туризму. Цьогоріч вони досліджували долю єврейського населення рідного міста та їх вклад у розвиток міста, крім того з’ясовували факт геноциду єврейського народу.

 

Заслуговують на увагу звіти вихованців Маловисківського і Компаніївського районних будинків дитячої та юнацької творчості. Так, юні географи з Компаніївського району досліджували заповідні об’єкти, що є унікальними для їхньої місцевості, а вихованці Маловисківського району – ботанічний заказник «Плетений Ташлик». Вказані звіти містять матеріали про дійсно проведені туристсько-краєзнавчі експедиції з активним способом пересування та оформлені належним чином.

 

Проте при плануванні і проведенні експедицій з активним способом пересування, керівника необхідно врахувати той факт, що діти разом із керівником повинні пройти похід ІІ ступеня – І категорії складності (тобто під час походу пройти необхідно не менше 50 км).

 

Scroll to top