Анонс! Туристично-краєзнавча експедиція

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Краєзнавчі дослідження свого рідного краю завжди були дієвим способом патріотичного виховання дітей та юнацтва. Але почасти для такого роду досліджень не вистачає елементарного – систематизованих відомостей про регіон вивчення у вигляді картографічних матеріалів, описів тощо.

Саме тому КЗ «КОЦТКЕУМ» спільно з кафедрою географії та геоекології КДПУ ім. Винниченка вирішили здійснити краєзнавчу експедицію річкою Південний Буг «Млини та пороги» з 27 квітня по 10 травня 2015 року метою якої став  збір краєзнавчого матеріалу долини Південного Бугу та укладання на його основі унікальної туристичної картосхеми.

За час експедиції в польових умовах буде зібрано і систематизовано дані про значну кількість різноманітних об'єктів серед яких особливу увагу буде приділено порогам, скелям, млинам (діючим і зруйнованим), курганам та історичним місцям.

До складу експедиції ввійдуть працівники та вихованці КЗ «КОЦТКЕУМ» та представники викладацького-студентського складу кафедри географії та геокології КДПУ ім. Винниченка.

Окрім укладання картосхеми підсумком зазначеного краєзнавчого дослідження стане написання звіту, який буде представлений для широкого загалу та прийме участь у Всеукраїнському конкурсі на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край». Запланована експедиція дасть можливість в подальшому використовувати та вдосконалювати картографічним матеріал цікавого в багатьох відношеннях регіону долини Південного Бугу в межах міст Гайворон – Южноукраїнськ для краєзнавчих досліджень свого краю вцілому.

Scroll to top