Участь вихованців закладів освіти Кіровоградщини у Всеукраїнській фотовиставці до Дня соборності України «Україна – це ми!»

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

З нагоди відзначення Дня соборності України комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить обласний фотоконкурс учнівської молоді «Україна – це ми!». Для участі у конкурсі було надіслано майже 200 робіт.

За результатами конкурсу 5 кращих робіт-переможців направлено для участі у Всеукраїнській Фотовиставці до Дня Соборності України «Україна – це ми!», що відбудеться у Києві. Фотовиставка також має на меті об'єднати учнівську молодь з різних куточків нашої держави шляхом збору та електронного обміну світлинами, що містять привітання іншим учасникам.

У Кропивницькому фотовиставка кращих робіт конкурсу буде проведена 30 січня 2019 року на базі Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету під час VІІ обласної конференції переможців заочних краєзнавчих експедицій 2018  року.

 

 

Scroll to top