Вічна пам'ять! Пішов із життя Чаловський Андрій Валентинович - ентузіаст спортивного туризму на Кіровоградщині.

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» з глибоким сумом повідомляє про передчасну смерть Чаловського Андрія Валентиновича, керівника гуртка, інструктора туризму  Центру, одного із найкращих туристів Кіровоградщини. Андрій Валентинович неодноразово був суддею туристських змагань різних рівнів, тренером збірної команди області. Він був наставником молоді, з ним радилися, зверталися до нього за допомогою.

Андрій Валентинович був великим ентузіастом справи, підняв на високий рівень роботу з учнівською молоддю в обласному центрі туризму, краєзнавства та  екскурсій учнівської молоді.  Усе, за що він брався, виконувалось фахово, на високому організаційному рівні.

Був веселим, чуйним, відкритим до спілкування, мав багато друзів, ніколи ні на кого не ображався. Були у житті моменти не зовсім прості, але він ніколи не падав духом.

Смерть Андрія Валентиновича стала непоправною втратою для вихованців, друзів, колег. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Колектив комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та туристська спільнота Кіровоградщини висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Поділяємо горе рідних і близьких покійного та висловлюємо щирі співчуття.

Scroll to top