Підведено підсумки обласного туристсько - краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає»

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

У січні 2019 року суддівська колегія, створена комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», підвела підсумки вже традиційного обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає».

На конкурс надійшло 209 фоторобіт, представлених у наступних номінаціях:

-   «Дивосвіт природи»;

-   «Наші мандри»;

-   «Заповідними стежками малої Батьківщини»;

-   «Люби і знай свій рідний край».

Найчисельнішою серед номінацій була «Наші мандри», фотороботи якої висвітлювали мандрівки юних туристів неймовірними природними краєвидами та туристськими об’єктами. Варто зазначити, що значна частина надісланих фоторобіт мали гідну художню виразність, яскравість та унікальність. Представлені фотографії відображали яскраві моменти туристських походів, мандрівок, цікаві обряди, побутову культуру українського народу та природу рідного краю.

Зосереджуючи увагу на загальній художній виразності робіт, розкритті теми та відповідності номінації, суддівська колегія визначила переможців фотоконкурсу «Туризм нас єднає», які будуть нагороджені Дипломом управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, та  Грамотами комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за активну участь у конкурсі відповідно:

З протоколами можна ознайомитись за посиланням…

 Переможці фотоконкурсу в усіх номінаціях (ТОП - 10):

 «Наші мандри»

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Назва роботи

Здобуте місце

Гончар Ангеліна

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Шалений траверс»

І

Мащенко Максим

Комунальний заклад  «Станція юних техніків» Кіровоградської міської ради

«У кругосвітню подорож»

ІІ

Познякова Валерія

Комунальний заклад позашкільної освіти «Дивосвіт» Первозванівської сільської ради

«Троє у човні»

 

ІІІ

Гончар Ангеліна

 

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Навіть Хом’як нам посміхається»

ІІІ

Мирза Анастасія

 

Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання» Кіровоградської міської ради

«Ранок»

IV

Конигін Сергій

 

 

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний центр» Соколівської сільської ради

«Петрос радо нас вітає»

 

 

IV

Кутенков Віталій

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«А до Говерли недалеко»

IV

Кутенков Віталій

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Від Попа до Попа»

V

Конигін Сергій

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Говерла підкорилась»

VI

Дарій Василь

Комунальний заклад  «Станція юних техніків» Кіровоградської міської ради

«До нових вершин»

VII

Кривошея Олексій

Будинок дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради

«У Горганах»

VIII

Нікітін Денис

Знам'янський район

«Чорноліска»

VIII

Демчук Єлизавета

Благовіщенський районний центр дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради

«Подолання водної перешкоди»

IX

Іванченко Олексій

Побузький центр дитячої та юнацької творчості Голованівського району

«Маленький підкорювач великих вершин»

X

 

  «Дивосвіт природи»

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад

Назва роботи

Здобуте місце

Гончарук Ольга

Новостародубська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради, Петрівський районний центр дитячо-юнацької творчості

«Зустріч зими з весною»

I

Кличко Євгенія

Комунальний заклад позашкільної освіти «Дивосвіт» Первозванівської сільської ради

«Зимова велич»

II

Гебескул Вероніка

Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання» Кіровоградської міської ради

«Кульбабки»

III

Радіонов Данило

Недогарський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Олександрійської районної ради

«Іван – чай»

IV

Нікуліна Єлизавета

Успенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Онуфріївської районної ради

«І тихі води мальовничого Дніпра біля Успенки…»

V

Рябоконь Дарія

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр.» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Загадка природи (озеро Несамовите)»

VI

Мирза

Анастасія

 

Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання» Кіровоградської міської ради

«Карпати»

VII

Іванченко Олексій

Побузький центр дитячої та юнацької творчості Голованівського району

«Краєвиди з печер Мангуп – Кале»

VIII

Гончаренко Владислав

Комунальний заклад «Навчально - виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей №19 - позашкільний центр» Кіровоградської міської ради

«Тиха вода»

IX

Гончарук Ольга

Новостародубська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради, Петрівський районний центр дитячо-юнацької творчості

«Спокій»

X

  

      «Заповідними стежками малої Батьківщини»

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад

Назва роботи

Здобуте місце

Кобис Дмитро

Комунальний заклад «Центр дитячо-юнацької творчості» Долинської районної ради

«Водні лани Долинщини»

I

Студінський Володимир

Навчально-виховне об’єднання  «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Новомиргородської районної ради

«У мандри нас кличе дорога»

II

Козяр Олена

Новомиргородська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Новомиргородської  районної ради

«Через минуле – в майбутнє – 2»

III

Мойсеєвич Артем

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр.» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«Ніяке болото нас не зупинить (Чорне озеро)»

IV

Шаповал Максим

Оситнязький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новомиргородської районної ради

«Мальовничі ландшафти заказника «Луки»

V

Пилипенко Дар’я

Світловодська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Світловодської міської ради

«Заходи сонця в серці України»

VI

Прусський Єгор

 

Філія комунального закладу «Ганнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - центр позашкільної освіти» Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області «Шишкинська загальноосвітня школа»

«Ми - частинка цієї природи»

VII

Пустова Ілона

Навчально-виховний комплекс «Сасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Компаніївської районної ради

«Краса – і тільки трішечки краса,душі нічого більше не треба»

VII

Дементьєв Євгеній

«Комунальний заклад «Петрівське навчально-виховне об'єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради

«Мій рід своє коріння пустив біля козацької гори»

VIII

Горбенко Софія

Районний будинок дитячої та юнацької творчості Устинівської районної державної адміністрації

«Монастирище – окраса дикого степу»

IX

Горбенко Софія

Районний будинок дитячої та юнацької творчості Устинівської районної державної адміністрації

«Кам’яні стовпи»

X

 

  «Люби і знай свій рідний край»

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад

Назва роботи

Здобуте місце

Шуть Наталія

Петрівський районний центр дитячо-юнацької творчості

«Ой, на Івана, ой, на Купала»

I

Гебескул Вероніка

Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання» Кіровоградської міської ради

«Театр»

II

Познякова Валерія

Комунальний заклад позашкільної освіти «Дивосвіт» Первозванівської сільської ради

«Туман у Ковалівському парку»

III

Мітірьова Анастасія

Смолінське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія- позашкільний навчальний заклад» Смолінської селищної ради Маловисківського району

«Земля моїх батьків»

IV

Шуть Наталія

Петрівський районний центр дитячо-юнацької творчості

«Пам’ять України»

IV

Кривенко Олександра

Оситнязький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новомиргородської районної ради

«Ворожіння на Андрія»

V

Бойко Катерина

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрівського району

«Хліб святий на нашому столі»

VI

Мітірьова Анастасія

Смолінське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія- позашкільний навчальний заклад» Смолінської селищної ради Маловисківського району

«Краса і віра українського народу»

VII

Іванець Володимир

Компаніївський районний центр дитячої та юнацької творчості

«Молімося за Україну»

VIII

Зінакова І.

Ізмайлівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Олександрійської районної ради

«Козацькому роду нема переводу»

VIII

Швидка Софія

Будинок дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради

«Біля млину у Мигії»

IX

Колесник Катерина

Комунальний заклад «Соколівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр.» Соколівської сільської ради Кіровоградського району

«А на Попі сидить білий слон»

X

Scroll to top