Підбито підсумки І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2018 році

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

У січні 2019 року суддівською колегією комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»   підбито підсумки І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2018 році.

Для  розгляду суддівської колегії   було надіслано 17 звітів з 4 районів області (Благовіщенського, Новгородківського, Онуфріївського і Петрівського), м. Кропивницького, м. Олександрії та туристичного клубу «Мандри» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (у 2017 році – 26 звітів з 9 районів та 3 міст області). Маршрути походів та експедицій пролягали туристськими стежками Кіровоградської області, Центральної України та Українських Карпат. Всі групи юних туристів, які взяли участь в змаганнях, виконали плани подорожей, здійснили значний обсяг цікавої краєзнавчої роботи.

Слід відмітити активну участь в змаганнях з туристських спортивних походів серед учнівської молоді туристських груп з Благовіщенського, Новгородківського та  м. Олександрії.

Найбільшу кількість звітів для участі у змаганнях надіслали працівники Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівники походів  – Мажаєв Ю.В., Мажаєв А.Ю., Ізмайлов С.П., Корнієнко В.М.).

Переможцями  І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2017/2018 навчальному році у загальному заліку стали:

 Пішохідний туризм (категорійні походи)

 І категорія складності

І місце – вихованці спортивно-патріотичного товариства «Атлант» Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради  (керівник групи – Корнієнко В.М.).

Пішохідний туризм (ступеневі походи)

 ІІІ ступінь

І місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.);

ІІ місце ­– вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради  (керівник групи – Ізмайлов С.П.).

 ІІ ступінь

І місце – учні Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» (керівник групи – Терехов В.А.);

ІІ місце ­– учні комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (керівник групи – Сільченко І.Ф.);

ІІІ місце – вихованці Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник групи – Балабуха І.А.).

 І ступінь

І місце – вихованці Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради (керівник групи – Головко С.В.);

ІІ місце ­– вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.);

ІІІ місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник групи – Булашенко А.Ю.).

 Велосипедний туризм

І місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв А.Ю.);

ІІ місце ­– вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.).

ІІІ місце – вихованці Олександрійського будинку дитячої та юнацької творчості  Олександрійської міської ради (керівник групи – Булашенко А.Ю.).

 Водний туризм

І місце – вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  (керівник групи – Кумпан А.А.).

Значним поштовхом для збільшення участі туристських груп у І етапі змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2017/2018 навчальному році стало проведення у квітні 2018 року на території Знам’янського району очного Чемпіонату Кіровоградської області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді,  в якому взяли участь 13 команд з районів та міст області. Умовами Чемпіонату було передбачено написання звітів. Подібна практика буде продовжена у 2019 році.

Переможцями  І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2018 році у загальному заліку стали туристські групи, звіти про походи, яких визнано кращими з наступних видів туризму:

 

Scroll to top