Анонс!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

17 березня 2015 року у приміщенні комунального закладу “Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського” відкрито виставку робіт обласного фотоконкурсу учнівської молоді “Туризм нас єднає”. 
Захід проводиться за підтримки департаменту освіти і науки та департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації, управління освіти Кіровоградської міської ради, з метою підвищення ролі пізнавального значення туризму та краєзнавства, патріотичного та естетичного виховання підростаючого покоління, удосконалення форм і методів туристсько-краєзнавчої роботи серед учнівської молоді. У відкритті виставки також взяв участь начальник Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Сергій Неділько.
На виставці представлені роботи юних туристів, переможців конкурсу останніх трьох років, а також методичні і пошуково-дослідницькі роботами з питань туристсько-краєзнавчої роботи з учнівською молоддю. Фотороботи презентуються у номінаціях “Дивосвіт природи”, “Краєзнавчі заходи”, “Заповідними стежками малої Батьківщини”, “Люби і знай свій рідний край”, “Туристські зльоти та змагання”, “Наші мандри”. Роботи демонструють традиційні свята, обряди, побутову культуру, народні ігри і забави українського народу, розвиток культурної спадщини та архітектури Кіровоградщини; місце, час і мету краєзнавчої подорожі, визначні історико-культурні місця району подорожі, природу рідного краю, пам’ятки природи, природні ресурси, унікальні ландшафти свого регіону.
Вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків навчальних закладів Кіровоградщини роблять фотографії у походах, експедиціях, екскурсіях, змаганнях, під час практичних занять в туристсько-краєзнавчих гуртках тощо. 
Маємо надію що виставка робіт конкурсу стане новим поштовхом розвитку дитячого туризму на Кіровоградщині, своєрідним закликом до активних занять молоді туризмом.
Робота виставки триватиме протягом двох тижнів.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.

Scroll to top