Вихованці Центру туризму серед переможців Чемпіонату України зі скелелазіння серед студентів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

21-23 грудня 2018 року в м. Кременчук відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів в видах програми швидкість, трудність та багатоборство.

У змаганнях взяли участь 60 найсильніших спортсменів  із чотирьох областей України, представники 8 закладів вищої освіти. Збірну команду Кіровоградської області  представляли чотири спортсмени - вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», студенти  Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка у складі: Максим Німеровський, Данило Назаренко, Валерій Гончарук. У командному заліку серед навчальних закладів наша команда здобула І місце у швидкості, трудності і в багатоборстві.

У особистому заліку чемпіоном на швидкість став Юрій Побережець.

У змаганнях на трудність бронзову медаль завоював Данило Назаренко.

Призери  нагороджені медалями і дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, та кубками від спонсорів.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова та Олександр Колотуха.