Про проведення обласного огляду музеїв при закладах освіти

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

З метою удосконалення діяльності музеїв, впорядкування та систематизації мережі музеїв при закладах освіти Кіровоградської області у грудні 2018 року – січні 2019 року проводиться обласний огляд музеїв при закладах загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України.

Загальне керівництво оглядом здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Безпосередня відповідальність за проведення огляду та підведення підсумків покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

На місцях огляд організовують і проводять відділи (управління) освіти районних (міських) держадміністрацій, виконавчих комітетів районних (міських) рад), селищних та сільських рад, які створюють комісії для його проведення. До складу комісій включаються представники відділів освіти, районних (міських) методичних кабінетів, залучаються фахівці державних та комунальних музеїв, архівів, громадських організацій (за згодою).

З Умовами проведення обласного огляду музеїв при закладах освіти можна ознайомитися за посиланням…..

 

Scroll to top