Відбувся І етап Спартакіади центру 2018/2019 років

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

24 листопада 2018 року на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» відбувся І етап Спартакіади центру із спортивного туризму -  змагання з туристських навичок. Змагання проходили у двох вікових групах.

 

У змаганнях взяли участь 19 команди (80 учасників) сформовані із вихованців гуртків комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та закладів освіти Благовіщенського, Знам'янського, Новгородківського районів, м. Кропивницький, м. Олександрії, Бобринецької ОТГ, Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка та Льотної академії Національного авіаційного університету. Учасники спартакіади змагалися на етапах: в'язання вузлів, визначення азимуту, залік з топографії та геодезії, визначення відстані, надання долікарської допомоги, транспортування «потерпілого», встановлення намету, розпалювання багаття.

 

 

У молодшій групі перемогу здобули команди Знам'янського («MaXimum» та «Адреналін») та Благовіщенського («Раса») районів.

У старшій групі - Знам'янського («MaXimum» та «Адреналін») та Новгородківського («Тарасівка») районів.

Scroll to top