День туризму для учнів Первозванівської ОТГ

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

14 листопада 2018 року на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у холодний осінній день відбулась тепла зустріч з гуртківцями Первозванівської ОТГ.

Інструктори з туризму і краєзнавці центру підготували цікаву програму для налагодження плідної співпраці з навчальними закладами Первозванівської ОТГ.

Була проведена на території центру ознайомлююча екскурсія у формі квесту з історії «Міського саду» м. Кропивницького. Також діти мала можливість спробувати себе на міні-дистанції з велосипедного туризму. Та найбільшого захвату у молоді викликав сплав на байдарках по річці Сугоклея. Звичайно сплавом важко назвати кілька спроб дітей потриматися за весла у байдарці з інструктором на відстані 30 м. від берега, проте і це для них було неймовірним видовищем, оскільки більшість з них взагалі не знали, як виглядає байдарка. Наприкінці всі діти, зачаровані принадами туризму і краєзнавства, отримали сертифікати туристів-початківців.

Scroll to top