Працівники центру туризму взяли участь в обласній науково-практичній конференції

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

8 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені В. Сухомлинського відбулася обласна науково-практична конференція «Ціннісна спрямованість виховного середовища закладу освіти в умовах сучасних освітніх змін». У заході взяли участь працівники центру туризму Каргополова О.М., завідувач краєзнавчого відділу і Гаврилюк М.М., завідувач методичного кабінету.

Під час роботи конференції організатори робили акцент на нових можливостях партнерства освітніх закладів з педагогами області у розвитку ціннісно спрямованого освітнього середовища. Було обговорено ряд проблем щодо організації виховного середовища в закладах освіти, відповідно до вимог нової української школи.

Працівники центру туризму взяли участь у роботі секції «Формування ціннісних орієнтацій учнів засобами краєзнавчо-музейної діяльності», де завідувач краєзнавчого відділу виступила з доповіддю на тему «Залучення учнівської молоді до обласного конкурсу екскурсоводів».

Scroll to top