До Кропивницького завітав підкорювач Евересту Валентин Сипавін

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

2 листопада 2018 року до Кропивницького завітав підкорювач найвищої вершини земної кулі – Евересту, Валентин Сипавін. Організаторами низки заходів виступили комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»,  спільнота мандрівників «Мейлі» за підтримки секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова. Медіа партнерами заходу стали інформаційного порталу «Рідний Край» та Кіровоградської регіональної дирекції ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Валентин Сипавін - багаторазовий чемпіон України, призер Чемпіонатів та Кубків світу з льодолазанню і альпінізму, один з 19 українців, які підкорили найвищу із вершин планети, зокрема, він вже двічі побував на Евересті. За його плечима понад 200 сходжень у Альпах, на Кавказі, горах Південної і Північної Америки, Азії, Африки.

 

Програма перебування  включала запис телепрограм у ефірі Кіровоградської регіональної дирекції ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» («Ранкова кава», «Тема дня»), зустріч з працівниками комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та туристичний вечір з альпіністом відбувався в спорткомплексі Fight Baza.

Валентин Сипавін розповів про мотивацію занять спортом, важливість загальної фізичної підготовки та поділиться досвідом підготовки до сходжень. Зосередив увагу на весняних гімалайських сходженнях на Еверест. Поділився з учасниками заходів емоціями і враженнями від експедицій. 

Під час туристського вечора, протягом двох годин Валентин Сипавін спочатку розповідав про сходження на Еверест та інші гори, а потім відповідав на запитання кропивничан, яких зібралося чимало цього вечора.

Scroll to top