Фінал Кубку області зі спортивного орієнтування

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

04 листопада 2018 року у м. Кропивницький відбувся 7 етап Кубку області зі спортивного орієнтування на базі комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16 - дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради. Це були перші змагання зі спортивного орієнтування, які відбулися у місті на урбаністичному ландшафті. Цікава та динамічна дистанція, спланована організаторами змагань, дали можливість спортсменам проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості. 

У змаганнях взяли участь близько 150 чоловік з різних районів та міст області  у вікових категоріях від 10 до 70 років. 

Організатори змагань вдячні за допомогу проведенні змагань Кіровоградській міській раді та особисто секретарю міської ради - Табалову Андрію Олександровичу, колективу комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16 - дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради у особі директора Міщенко Марії Григорівни.

Підведено підсумки Кубку області зі спортивного орієнтування. Участь у всіх етапах змагань взяли майже 300 учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти, спортивних клубів та ДЮСШ області, а також учасники в особистому заліку. Найбільш активними учасниками стали представники м. Кропивницький, м. Світловодськ, м. Знам’янка, Добровеличківського,  Знамʼянського, Маловисківського,  Новгородківського, Олександрівського районів та Маловисківського ОТГ, а також вихованці КЗ «КОЦТКЕУМ». За результатами змагань переможці були нагородженні кубками, медалями та Дипломом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, призами та солодкими подарунками.

З протоколами змагань можна ознайомитися за посиланням:

Scroll to top