Відзначення 100-річчя В.Сухомлинського

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

25 жовтня 2018 року на базі педагогічно-меморіального музею В.Сухомлинського навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.Сухомлинського» проведена обласна конференція «Штрихи до портрета В.Сухомлинського» за підсумками обласного конкурсу, присвяченого 100-річчю від дня народження В.Сухомлинського.

Василь Олександрович Сухомлинський – учитель з великої літери, один із видатних педагогів не лише в Україні, а й у всьому світі. Розроблена ним педагогічна система збагатила науку новаторськими ідеями, зробила внесок і в теорію, і в практику навчання та виховання. Тому обласний конкурс і конференція викликали досить широкий резонанс серед учнівської молоді і педагогічної спільноти нашої області.

Найкращі краєзнавці мали змогу презентувати свої електронні роботи, в яких досліджували творчий і життєвий шлях видатного земляка, по завершенню була організована пізнавальна екскурсія педагогічно-меморіальним музеєм В.Сухомлинського навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.Сухомлинського», яка надихнула молодь на нові звершення в рамках регіональних досліджень.

Scroll to top