Відбувся семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків Кіровоградщини на Львівщині

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

У період з 15 до 23 жовтня 2018 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань, тренерів районних (міських) команд Кіровоградської області.

Основним завданням семінару-практикуму стало вдосконалення роботи та підвищення фахової майстерності керівників туристсько-краєзнавчих гуртків закладів освіти області та ознайомлення з кращим досвідом організації національно-патріотичного виховання учнівської молоді Львівщини.

Семінар-практикум розпочався в м. Кропивницький на базі Центру та проходив територією Львівської області. Учасники відвідали чарівне місто Львів, побували у мальовничих куточках Сколе та Славська.

За програмою семінару відбулося проведення круглих столів, під час яких було обговорено питання партнерської взаємодії навчальних закладів, установ та організацій щодо розвитку туристсько-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання в області. Розглядались умови ефективної організації масових заходів та ознайомлення з досвідом роботи туристько-краєзнавчих гуртків Львівської області.

Учасники семінару-практикуму відвідали місця бойової слави краю, Криївку. Мали змогу ознайомитись з туристськими маршрутами Львівщини. Було проведено радикальні походи зі сходженням на г. Лопата та г. Парашка.

Туристи побачили Кам’янецький водоспад, по дорозі зазирнути в глибини Мертвого озера (Журавлиного). Здивувала також і чудова місцина — каньйон на вигині річок з височенними скельними виступами та унікальними кам’яними формуваннями. Сподобалася подорож до руїн середньовічної фортеці Тустань, яка є залишком давньоруського оборонного комплексу на скелях, що входить до складу однойменного історико-культурного заповідника. Одночасно Тустань є цікавою пам'яткою геології, а також унікальною історичною знахідкою.

Всі учасники отримали чудові враження та задоволення від проведеного заходу.

Отриману інформацію та набутий досвід педагоги-позашкільники області донесуть своїм колегам та вихованцям і обов’язково відвідають це мальовниче місце.

 

Scroll to top