Про реалізацію у 2018/2019 навчальному році заходів щодо проведення у Кіровоградській області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 22 жовтня 2018 року № 755-р  затверджено комплекс заходів щодо проведення у 2018/2019 навчальному році у Кіровоградській області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Зокрема, утворено обласний штаб з організації та проведення у червні 2019 року II обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі - обласний штаб) та затверджено план заходів з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Кіровоградській області. Обласний штаб очолюють Коваленко Сергій Петрович, перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Гугленко Юрій Олександрович, перший заступник голови обласної державної адміністрації.

Передбачено проведення шкільних етапів гри протягом квітня 2019 року, І (районний, міський) етап гри у формі 3-5-денного таборування   у травні 2019 року.

Місцем проведенням обласного етапу гри визначено Світловодський район. Змагання будуть проведенні у травні-червні 2019 року у формі 5-денного таборування.

Координація роботи з підготовки та проведення II (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») покладена на управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

У Плані заходів з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Кіровоградській області передбачено організація роботи гуртків козацько-лицарського виховання «Джура» у закладах освіти області, проведення навчально-тренувальних вишколів, таборування учнівської молоді спільно з громадськими козацькими організаціями, військовими комісаріатами, семінарів-практикумів для відповідальних за проведення гри в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти, організаторів гри у районах, містах, ОТГ

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 жовтня  2018 року № 755-р можна переглянути за посиланням…..

Scroll to top