Відбувся фінальний етап головного проекту національно-патріотичного виховання молоді в області «Захисник Кіровоградщини»

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

11-12 жовтня 2018 року, на передодні Дня захисника України, на військовому полігоні в с. Федорівка Кіровоградського району, в межах Первозванівської ОТГ відбувся обласний (фінальний) етап національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини».

Цього року самі змагання проводилися на місці, де проходить підготовка наших військовослужбовців і були максимально наближені до їхньої – у справжніх польових умовах. Вперше з моменту їхнього проведення в нашій області, на четвертий рік програма змагань була збільшена до двох днів.

 У змаганнях взяли участь майже 300 представників з усіх територій нашої області, які випробовували свою мужність, силу, підготовленість у перетягуванні канату, стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбиранні-збиранні автомата Калашникова, силових вправах на перекладині, туристичній смузі перешкод та естафеті з перекидання колеса. Технічні етапи змагань були підготовлені педагогічними працівниками комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

На закритті учасників змагань привітав голова обласної державної адміністрації Сергій Анатолійович Кузьменко, який акцентував увагу присутніх на тому, що в теперішніх умовах виховання незламного духу в юних українців є запорукою розбудови вільної європейської країни.

За результатами змагань двох днів у загальному заліку найкращу підготовленість продемонстрували юнаки Гайворонського району, які здобули перемогу. Друге місце посіли представники Олександрійського району, а третіми стали представники  Маловисківського району.

За високу організацію змагань особливо хочеться подякувати керівництву Первозваніської ОТГ (Мудрак Прасковії Петрівні – Первозванівському сільському голові; Данилову Сергію Олександровичу – начальнику відділу освіти, культури та туризму Первозванівської сільської ради; Ткачу Володимиру Петровичу – директору Федорівської філії - навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» комунального закладу «Первозванівське навчально-виховне об’єднання»»

Щороку обласний етап змагань «Захисник Кіровоградщини» відвідує все більше і більше учасників, що в свою чергу підтверджує правильність заданого вектору національного-патріотичного виховання молоді на теренах нашого краю.

 

 

 

 

 

Scroll to top