Про обласну програму національно- патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Обласна Програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки була підтримана депутатським корпусом обласної ради під час проведення сесії, що відбулася 21 вересня поточного року.

Метою програми є створення комплексної системи заходів спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді, формування національних та загальнолюдських цінностей, любові і гордості за власну державу, її історію, мову, культуру, усвідомлення громадянського обов’язку перед державою.

Мети буде досягнуто шляхом  проведення: конкурсів з визначення програм (проектів, заходів) з різних напрямків національно-патріотичного виховання, військово-історичних фестивалів, військово-патріотичних зборів, реконструкцій воєнно-історичних подій, військово-патріотичних ігор та військово-спортивно-туристичних таборів, акцій, вишколів, спортивних змагань з національних видів спорту, спрямованих на вшанування героїв боротьби українського народу за Незалежність та територіальну цілісність України, заходів (змагання), спрямованих на інтеграцію в суспільне життя ветеранів та діючих військовослужбовців Збройних сил України,  семінарів, тренінгів, конференцій, засідань “за круглим столом” для вчителів історії та предмету «Захист Вітчизни» тощо.

Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету, районних бюджетів, бюджетів міст обласного значення та бюджетів об’єднаних територіальних громад, інших коштів.

Основними завданнями програми є:

організація проведення заходів, спрямованих на підвищення рівня національно-патріотичного виховання молоді, шляхом урізноманітнення форм та методів роботи, підвищення рівня професійності осіб, якими забезпечується зазначений виховний процес;

вивчення та впровадження в дію кращих як регіональних, так і всеукраїнських практик національно-патріотичного виховання молоді, сприяння розширенню мережі інститутів громадянського суспільства, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання молоді;

створення єдиної мережі установ та організацій, спільнот практик щодо напрацювання єдиних підходів та спільного бачення розвитку області у напрямку національно-патріотичного виховання молоді;

проведення ефективної інформаційної роботи, шляхом розробки та видання інформаційно-методичних матеріалів.

Програму передбачається реалізувати протягом 2018-2021 років. На її реалізацію протягом трьох років буде використано 3,5 млн. грн. коштів обласного бюджету.

Переглянути програму можна за посиланням:

Scroll to top