До уваги туристів!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

До уваги туристів! З 15 до 23 жовтня 2018 року з метою формування системних підходів в організації туритсько-краєзнавчої діяльності та національно-патріотичного виховання учнівської молоді відбудеться семінар-практикум керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань, тренерів (районних, міських, об’єднаних територіальних громад) команд на території смт. Сколе Львівської області.

Програма семінару насичена. Туристи відвідають місто Львів, мандруватимуть визначними місцями Прикарпаття. Сколе — початковий пункт багатьох туристичних маршрутів, кількома з них пройдуть і педагоги-позашкільники Кіровоградщини. Зокрема звідси відбуватиметься рух пішохідними маршрутами на г. Лопата, г. Парашка, до водоспадів на р. Кам'янка, в урочище Святослав. Учасники семінару-практикуму відвідають місця бойової слави краю, відвідають Криївку, побачать історико-культурні місця Тустані.

Здобуту інформацію педагоги-позашкільники області матимуть змогу донести своїм вихованцям і в майбутньому відвідати цей чарівний куточок української землі.

З наказом про проведення Семінару-практикуму можна ознайомитися за посиланням...

 

Scroll to top