Завершився туристсько-спортивний зліт серед працівників освіти Кіровоградщини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

20-22 вересня 2018 року в с. Войнівка Олександрійського району (в межах дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба») відбувся туристсько-спортивний зліт серед працівників освіти Кіровоградської області.

Своїх представників для участі у змаганнях  делегували Вільшанський, Знам'янський, Кіровоградський, Новоукраїнський,   Олександрійський, Петрівський, Світловодський, Устинівський райони, Бобринецька, Великосеверинівська, Ганнівська, Маловисківська, Новоукраїнська, Соколівська об’єднані територіальні громади, міста Знам'янка, Кропивницький, Олександрія і Світловодськ та Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступеня Кіровоградської обласної ради.

Вперше брали участь у змаганнях, зокрема Великосеверинівської, Соколівської, Новоукраїнської та Ганнівської ОТГ.

Відповідно до Програми зльоту відбулися змагання з спортивного орієнтування, проходження дистанцій «Крос-похід», «Командна смуга перешкод», цікаво та насичено була продемонстрована конкурсна програма, яка включала представлення команд, «Посвята в туристи», конкурс туристської пісні та ін.

На урочистому відкритті зльоту  учасників змагань привітали організатори зльоту в.о. голови Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Петров С.Ю., директор Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Лісота А.А.  та почесні гості – голова Приютівської селищної ради Олександрійського району, радник голови обласної державної адміністрації Коломійцев А.О., в.о. начальника відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Михайленко С.Л.

В напруженій боротьбі в загальнокомандному заліку перемогу здобула команда: м. Олександрія. Призерами стали команди м. Кропивницького та Бобринецької ОТГ. Як завжди гідно виступили команди Петрівського, Олександрійського, Новоукраїнського та Знам’янського районів.

Висловлюємо подяку голові Приютівської об’єднаної територіальної громади Коломійцеву Андрію Олександровичу, за допомогу у організації змагань та теплий прийом учасників змагань.

Організатори зльоту вдячні педагогічному колективам Олександрійському міського будинку дитячої та юнацької творчості, Олександрійського районного будинку дитячої та юнацької творчості, педагогам Олександрійщини  за допомогу  у організації та проведенні змагань та учасникам, які взяли участь в змаганнях.

 

Scroll to top