Про проведення обласного конкурсу «Штрихи до портрета В.Сухомлинського», присвяченого 100-річчю від дня народження В.Сухомлинського

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  у вересні 2018 року проводить обласний конкурс «Штрихи до портрета В.Сухомлинського», присвяченого 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського.

Метою конкурсу є поглиблення знань учнівської молоді про творчий педагогічний спадок   В.О. Сухомлинського.

Учасниками Конкурсу є вихованці, слухачі, учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, а також дитячі громадські організації, клуби за місцем проживання. В якості керівників та консультантів електронних презентацій можуть бути вчителі, викладачі, науково-педагогічні працівники, представники національних спілок та громадських організацій.

Учасники Конкурсу проводять краєзнавчу, пошуково-дослідницьку роботу, збирають емпіричні дані, фактичний матеріал, статистичну інформацію  тощо. За підсумками проведеної роботи необхідно підготувати електронну презентацію за такими напрямками:

1) «Людина починається з добра». У роботі слід висвітлити сторінки із життя великого педагога, його цікаві моменти, які б розкрили багатство душі Василя Сухомлинського.

2) «Творчість як мірило життя» в якій розкрити феномен В.О. Сухомлинського, який увійшов в історію української педагогіки як педагог – гуманіст, творець педагогічної системи, в центрi якої перебувала дитина як унікальна особистість;

дослідити творчу ниву В.Сухомлинського як публіциста, дитячого письменника, поета; висловити свої враження від його казок, оповідань, легенд, притч, новел.

За підсумками конкурсу у жовтні 2018 року на базі педагогічно-меморіального музею В.Сухомлинського навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - ліцей імені В.О.Сухомлинського» Онуфріївської районної ради відбудеться обласна конференція.

Scroll to top