Проводимо туристсько-спортивний зліт серед працівників освіти Кіровоградщини

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

20-22 вересня 2018 року в с. Войнівка Олександрійського району (в межах дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба») проводитиметься туристсько-спортивний зліт серед працівників освіти Кіровоградської області.

Зліт проводиться з метою популяризації спортивного туризму та краєзнавства серед працівників освіти як дієвого способу формування життєвої позиції особистості, розвитку її морально-вольових та фізичних якостей.

Загальне керівництво підготовки та проведення Зльоту здійснює Оргкомітет, до складу якого входять представники управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації та обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України. Методичне та практичне забезпечення організації проведення Зльоту здійснює комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

У Зльоті беруть участь збірні команди органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад професійно-технічних навчальних закладів та шкіл-інтернатів обласного підпорядкування – по одній команді. До участі в Зльоті допускаються туристи з числа педагогічного складу навчальних закладів та працівники органів управління освітою районів, міст, об’єднаних територіальних громад та міст області.

Кількісний склад команди – 6 осіб (в тому числі не менше однієї жінки) та керівник-тренер, очолює команду керівник органу управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад та голови районних (міських) комітетів профспілки працівників освіти, директори професійно-технічних закладів та шкіл-інтернатів обласного підпорядкування.

Команди мають прибути на місце змагань  до 11.00 (обовязково) 20 вересня 2018 року.

Програма Зльоту передбачає: змагання з виду «Командна смуга перешкод», «Туристське орієнтування», «Крос-похід», конкурсна програма.

Змагання проводяться згідно з діючими Правилами змагань зі спортивного туризму на момент проведення змагань

Попередні заявки на участь у Зльоті подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій  учнівської  молоді» в обов’язковому порядку до 7 вересня 2018 року на сайті за посиланням:

 

Іменна заявка від команди подається в мандатну комісію в день заїзду команд і складається за формою, що додаються.

Учасники, які не мають медичного дозволу, до участі не допускаються. Обов’язковим є наявність страхового поліса для кожного учасника.

Проживання та приготування їжі під час змагань – в польових умовах. Команди повинні мати необхідне спорядження для проживання в польових умовах.

Scroll to top