У Кропивницькому відбувся навчально-тренувальний вишкіл ПЛАСТу

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

25-26 серпня 2018 року у Кропивницькому на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» відбувся навчальний тренінг, метою якого стало відродження традицій відомої на теренах України молодіжної організації ПЛАСТ.

У роботі взяли участь активісти з Кривого Рогу та Києва Тетяна Асадова, Наталя Сільтєєва та Катерина Калина, представник Полтавщини  Євген Янкевич, священик УГКЦ Іван Талайло. Місцевий осередок (станицю) представляла Вікторія Моспан.

У дводенному заході взяли участь представники Добровеличківського, Олександрійського, Маловисківського районів та обласного центру, які ознайомились з історією, традиціями, структурою організації, вимогами до членства та керівництва, методиками залучення молодого покоління та його наступного виховання. Були відпрацьовані також стройовий вишкіл та пластунські пісні. Окремі гутірки провів священик Іван Талайло.

Підсумками стали отримання учасниками відповідних сертифікатів та домовленість щодо координації дій з розбудови районних осередків та осередку в м. Кропивницькому – станиці Кропивницький.

Scroll to top