Про проведення наради-семінару з організаторами та учасниками національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 серпня 2018 року № 599-р «Про реалізацію у 2018 році національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини» 29-31 серпня 2018 року на території комунального закладу «Світловодська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-Ш ступенів № 2 Кіровоградської обласної ради» (м. Світловодськ, вул. Богуна, 24) буде проведена нарада-семінар з керівниками методичних об’єднань, учителями, викладачами предмету «Захист Вітчизни», організаторами і учасниками національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини». У семінарі-нараді очікується участь трьох викладачів предмету «Захист Вітчизни», одного психолога та одного представника від території (методиста методичного кабінету/члена координаційної ради з питань національно- патріотичного виховання).

Збір та реєстрація учасників заходу відбудеться о 09.00 годині 29 серпня 2018 року на території комунального закладу «Світловодська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградської обласної ради» (м. Світловодськ, вул. Богуна, 24).

Програма семінару-наради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді:

 

Для участі у вищезазначеному заході учасникам семінару-тренінгу потрібно обов’язково мати при собі: військовий формений одяг, зручний одяг і взуття для виконання практичних завдань, 2 зблоковані туристські страхувальні системи на делегацію від регіону, 10 карабінів, компаси, спальний мішок, каримат, макети автоматичної зброї (виготовлені з деревини), посуд для харчування та засоби особистої гігієни.

Scroll to top