Завершився 10-ий ювілейний Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

З 02 до 15 липня 2018 року в с. Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області відбувся 10-ий ювілейний Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») участь в якому взяли 27 роїв з 24 регіонів України.

Головними організаторами Гри стали: Міністерство освіти і науки України, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Київська обласна державна адміністрація, департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

03 липня у місті Переяслав-Хмельницький відбулося святкове відкриття 10-го ювілейного ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Джура 2018: Наддніпрянська Січ» за участі Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслава Кириленка та представників Міністерства освіти і науки України. Для учасників гри було організовано цікаву пішохідну екскурсію історичними місцями Переяслава та музеями міста.

Цього року Кіровоградську область представляв рій «Любисток» Івано-Благодатненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської райдержадміністрації, переможець обласного етапу Гри.

 

Для учасників Гри була організована цікава програма, яка поєднувала в собі  елементи змагань, пізнавальні екскурсії, військово-тактичну підготовку, майстер-класи, ігри, зустрічі з видатними особистостями тощо.

Окремо варто виділити день, який діти провели у військовій частині та на полігоні Національної гвардії України де юні Джури ознайомились з сучасним військовим озброєнням та мали змогу здійснити стрільбу з реальної бойової зброї.

Представники Кіровоградської області достойно представили наш край на цьому етапі Гри. Найкращих результатів рій «Любисток» досяг у змаганнях з першої долікарської допомоги, творчо-мистецькому конкурсі «Ватра» та в стрільбі.

Вдалим завершенням Гри стало її закриття на головній вулиці країни – Хрещатику, де всі учасники пройшли урочистим маршем і отримали відзнаки за свої досягнення в залі засідань верховної Ради України за участі Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич.

 

Scroll to top