Підведено підсумки ХІV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

З квітня по червень 2018 року у три етапи був проведений ХІV обласний зліт юних туристів-краєзнавців.

Всього у Зльоті взяли участь 15 команд з Добровеличківського, Компаніївського, Знам’янського, Маловисківського, Новоукраїнського, Онуфріївського, Олександрівського, Петрівського районів, Первозванівської,  Соколівської, Новоукраїнської ОТГ та міст Знам’янки, Олександрії та Кропивницького.

Переможцями ХІV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців у загальному заліку стали:

І місце – команда Петрівського району (начальник відділу освіти Петрівської районної державної адміністрації  Гавриленко Н.А.);

ІІ місце – команда  м. Олександрії (начальник управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Чернецька В.М.);

ІІІ місце - команду Онуфріївського району (начальник відділу освіти Онуфріївської районної державної адміністрації Самородченко О.Г.).

У І (очному) етапі «Туристсько-краєзнавчий маршрут» здобули:

І місце - команда навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3- гімназія»  Знам’янської міської ради (керівник Корчагіна О.П.);

ІІ місце - команда Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник Попова О.Д.);

ІІІ місце -  команда Добровеличківського центру дитячої та юнацької творчості Добровеличківської районної державної адміністрації (керівник Олійник Л.П.).

У ІІ (очному) етапі «Конкурсна програма»:

І місце - команда Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості Олександрівської районної ради (керівник Халецька Л.І.);

ІІ місце  - команда Маловисківського районного будинку дитячо-юнацької творчості на базі Плетеноташлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради (керівник Шабанова Л.С.);

ІІІ місце  - команда Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради (керівник Чорнопольський С.В.);

У ІІІ (заочному) етапі «Творчі майстерні»:

І місце -  команда Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади (начальник відділу  світи виконавчого комітету  Новоукраїнської міської ради,  Стратонова Т.І.);

ІІ місце  - команда Олександрівського району (начальник відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації, Тимко С.М.);

ІІІ місце – команду м. Олександрії  (начальник управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, Чернецька В.М.).

Scroll to top