Виступ юних туристів Кіровоградщини на «домашньому» Чемпіонаті України зі скелелазіння серед вихованців закладів позашкільної освіти

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

1-3 червня 2018 року вперше в м. Кропивницькому відбувся Чемпіонату України зі скелелазіння серед  вихованців закладів позашкільної освіти. Загальне керівництво Чемпіонатом здійснювали Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з управлінням освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та у партнерстві з Федерацією альпінізму та скелелазіння України. Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення Чемпіонату покладалася на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та  Головну суддівську колегію (головний суддя – Побережець М.Й).

У змаганнях взяли участь 79 найсильніших спортсменів  із сими областей України (Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Харківська області).

Збірну команду Кіровоградської області представляли сорок два юних спортсмени - вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», комунального закладу  КДЮСШ №1 міської Ради міста Кропивницького, Побузького Центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району та Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради

У лазінні на швидкість  призерами стали:

у групі 2007-2008 років народження:

Луценко Максим (КЗ «КОЦТКЕУМ») 2 особисте

Довгань Олександр (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  3 особисте, 2 командне

Рабоштан Катерина (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  2 командне

у групі 2005-2006 років народження:

Власов Єгор (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  3 особисте

Ковальчук Роман (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  3 командне

Мартинюк Лариса (КЗ «КОЦТКЕУМ») 3 командне

у групі 2003-2004 років народження:

Ніколаєв Єгор (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  1 особисте, 1 командне

Аксьонова Олександра (КЗ «КОЦТКЕУМ») 1 командне

Калмикова Олександра (КЗ «КОЦТКЕУМ») 3 особисте, 3 командне

Чумак Олександр (КЗ «КОЦТКЕУМ») 3 особисте

Сисоєв Дмитро (КЗ «КОЦТКЕУМ») 3 командне

у групі 2001-2002 років народження:

Плохов Ніл (КЗ «КОЦТКЕУМ») 2 особисте, 1 командне

Цуркан Олена (КЗ «КОЦТКЕУМ») 1 командне

Гебескул Вероніка (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  3 особисте, 2 командне

Шаповалов Єгор (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  2 командне

Гончарук Валерія (КЗ «КОЦТКЕУМ») 2 особисте, 3 командне

Ткач Ярослав (КЗ «КОЦТКЕУМ») 3 командне.

У лазінні на швидкість вид естафета у групі 2001-2004 років народження бронзовими призерами стала команда Кіровоградської області у складі: Ткач Ярослав і Гончарук Валерія.

Призери нагороджені дипломами, медалями та кубками Українського державного центра туризму і краєзнавства учнівської молоді та призами від «Корпорації 21 століття».

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Андрій Чаловський, Ігор Сільченко, Сергій Ізмайлов, Анатолій Дудкін.

Scroll to top