ВІДБУВСЯ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ «Люби і знай свій рідний край»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

01 червня 2018 року кропивничани та гості міста мали змогу взяти участь у туристсько-краєзнавчому фестивалі «Люби і знай свій рідний край». Місцем проведення став парк культури та відпочинку «Ковалівський».

Організаторами заходу стали комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з відділом культури і туризму Міської ради міста Кропивницького. Також у фестивалі взяли участь туристичний клуб «Мандри», медичний коледж ім. Є.Й.Мухіна, льотна академія Національного авіаційного університету та команда EKVITAS CLUB.

Учасники фестивалю, змагалися на етапах мотузкового парку, долаючи штучні перешкоди, спробували себе в екстремальному туризмі – скелелазінні. До участі у змаганнях долучилися всі бажаючі та гості нашого міста – учасники Чемпіонату України зі скелелазіння, команди з Донецької, Луганської, Харківської областей.

 Цікавим для учасників став і квест зі спортивного орієнтування, де діти шукали правильні відповіді на тематичні завдання. На фініші їх чекала смачна польова каша, приготовлена на вогнищі, морозиво та цукерки.

До уваги відвідувачів локацій фестивалю були представлені фотовиставка  обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає» та презентація досягнень дитячого туризму Кіровоградщини.

Найкращі команди були урочисто нагородженні кубками та грамотами відділу культури і туризму Міської ради міста Кропивницького, а активні учасники, що прийняли участь у фестивалі – дипломами. Нагородження провів Секретар Міської ради міста Кропивницького – Андрій Табалов.

Scroll to top