Робота гуртківців центру серед кращих досліджень юних краєзнавців

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

У січні 2018 року на Всеукраїнському рівні були визначені кращі юні краєзнавці  України в рамках конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

ІІІ призове місце отримала робота «Об’єкти археологічної спадщини на території Дмитрівської сільської ради Знам’янського району» гуртківців центру під керівництвом Пасічняка О.М. Юні археологи описали 20 курганів на території населених пунктів, що підпорядковані Дмитрівській сільській раді, та провели інвентаризацію обстежених курганів і склали карту з їх розташування.

Учасниками експедиції складено карту розташування археологічних об’єктів на території Дмитрівської сільської ради для виведення з сільськогосподарського обігу працівниками даної сільської ради земельних ділянок,  на яких є об’єкти культурної спадщини. Довідкові матеріали про інвентаризовані пам’ятки вихованцями гуртка передані у обласне відділення Українського товариства охорони пам’яток історії і культури.

Нещодавно на адресу центру надійшов диплом  призера Всеукраїнського етапу.

 

Вітаємо наших переможців!

 

Scroll to top