Про проведення ХХХ Чемпіонату області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

18 по 22 червня 2018 року на території комунального закладу «Світловодська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградської обласної ради» (м. Світловодськ,   вул. Богуна, 24) буде проводитися ХХХ Чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти

Змагання проводяться з метою популяризації та подальшого розвитку туризму як засобу виховання учнівської молоді, активізації спортивно-туристської роботи в навчальних закладах області, підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань та безпеки проведення туристських подорожей, виявлення найкращих спортсменів та команд області зі спортивного туризму для участі у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного туризму.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Безпосереднє проведення і суддівство змагань покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за підтримки Світловодської обласної державної адміністрації.

У змаганнях беруть участь команди закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти, закладів професійно-технічної освіти, позашкільної освіти області, та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Змагання проводяться у двох групах:

2001 - 2003 років народження – старша група;

2004 - 2006 років народження – молодша група.

Програмою змагань передбачені:

-  змагання на дистанції «Смуга перешкод» змагання зв’язок - клас дистанції ІІІ (старша група), ІІ клас (молодша група);

-  змагання на дистанції «Командна смуга перешкод» - ІІІ клас дистанції (старша група), ІІ клас (молодша група);

-  змагання на дистанції «Крос-похід» - ІІІ клас дистанції;

Змагання проводяться згідно діючих правил зі спортивного туризму.

Умови проведення ХХХ Чемпіонату області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти….

 

Попередні Умови проходження дистанцій Чемпіонату області …..

Заїзд команд 18 червня 2018 року до 1700. Робота мандатної комісії з 1700 до 1800.

Проживання під час змагань у наметовому таборі. Команди повинні мати необхідне спорядження для проживання та проходження дистанцій.

Попередні заявки на участь у змаганнях у обов’язковому порядку подаються до 11 червня 2018 року шляхом реєстрації на сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за посиланням: http://tourist.kr.ua/index.php/news-2.

 У разі відсутності заявки на сайті команда до змагань не допускається!

Scroll to top