Пройшов другий етап обласного зльоту юних краєзнавців 2018 року

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

25 травня 2018 року на території Первозванівської об’єднаної територіальної громади (с. Первозванівка, будинок культури) відбувся ІІ (очний) етап - «Конкурсна програма» ХІV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців 2018 року.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням зльоту здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Безпосередня організація та проведення ІІ етапу Зльоту здійснювалася комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за підтримки Первозванівської об’єднаної територіальної громади.

До уваги учасників ІІ етапу зльоту було представлено виставку декоративно - ужиткового та прикладного мистецтва «Світ рідного краю у виробах народних митців» та книжкову виставку «Література з туризму та краєзнавства» підготовленої працівниками бібліотек Первозванівської ОТГ та вчителями та учнями Первозванівського НВО, фотовиставка  обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурс «Туризм нас єднає» та презентація досягнень дитячого туризму Кіровоградщини.

У відкритті ІІ етапу Зльоту взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури, спорту  та позашкільної освіти управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації Соколенко Ул'яна Василівна, голова Петвозванівської ОТГ Мудрак Прасковія Петрівна, начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Петвозванівської ОТГ Данилов Сергій Олександрович.

У зльоті взяли участь 8 делегацій (66 учасників) від районів, об’єднаних територіальних громад і міст області (м. Олександрія, Новоукраїнської та Первозванівської ОТГ, Компаніївського, Маловисківського, Олександрівського, Онуфріївського, Петрівського районів).

Кожна команда взяла  участь у конкурсах: представлення команди; краєзнавчому конкурсі «Мій рідний край – Кіровоградщина»; конкурсі оповідок.

Кращими, у запеклій боротьбі, на ІІ етапі стали представники Олександрівського, Маловисківського та Петрівського районів. Команди були відзначені дипломами Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та подарунками наданими Первозванівською ОТГ.

Організатори висловлюють подяку Первозванівській об’єднаній територіальній громаді, зокрема голові Петвозванівської ОТГ Мудрак Прасковії Петрівні, начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Петвозванівської ОТГ Данилову Сергію Олександровичу за допомогу у  проведенні заходу.

 

Scroll to top