Чемпіонат Європи зі скелелазіння серед юнаків, молоді та юніорів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

З 25 по 27 травня 2018 року в м. Імст (Австрія) відбувся Чемпіонат Європи зі скелелазіння серед юнаків, молоді та юніорів в програмі швидкість та трудність. В змаганнях прийняло участь 508 спортсменів із 26 країн Європи, серед них і збірна України у складі дванадцяти спортсменів.

Кіровоградську область представляли два юних спортсмени Ярослав Ткач і Ніл Плохов вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Ярослав Ткач зайняв третє місце в лазінні на швидкість. П’ятнадцяти метрову стіну він подолав за 6,76 сек. (тренер Микола Побережець)

Ніл Плохов пробіг трасу із своїм рекордом 8.90 і посів 17 місце (тренер Валентина Русінова).

В скарбниці збірної України ще одна медаль. Ніка Потапова із Українки Київської області стала чемпіонкою в лазінні на трудність (тренер Артур Печій).

Вітаємо вихованця та його тренера з перемогою!