Триває підготовка команд до обласного збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

22-23 травня 2018 року на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» відбувається семінар-практикум для відповідальних за проведення районних (міських) етапів гри «Сокіл» (Джура).

Участь у Семінарі беруть 46 керівників гуртків військово-патріотичного напрямку, керівники команд області на ІІ (обласному) етапі Гри, представників 32 адміністративних територій області.

У відкритті семінару взяли участь Соколенко Ул'яна Василівна, заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури, спорту  та позашкільної освіти управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації;  Вєтров Олег Миколайович, заступник голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Кіровоградській обласній державної адміністрації.

На семінарі розглядаються питання щодо організації, проведення та участі у І-ІІІ етапів гри «Сокіл» (Джура); учасники набудуть знання і вміння організації роботи з молоддю. Проводяться заняття з інструкторами щодо вогневої підготовки; проведення  комплексної командної гри з військово-спортивними та туристськими елементами «Пластун»; методики проведення конкурсу строю та пісні «Впоряд»; засвоєння, оволодіння та удосконалення практичних навичок долати природні перешкоди, орієнтування на місцевості,  користуватися картою, компасом, спеціальним спорядженням та обладнанням;  надання першої медичної допомоги.

Scroll to top