Триває підготовка обласного збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Обласний збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») буде проводитися у період з 14 до 18 червня 2018 року на території Світловодського району. Місце розташування наметового містечка - Світловодська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 (м. Світловодськ, вул. Богуна, 24).

Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Збору здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Безпосередня організація та проведення Збору покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за підтримки Світловодської районної державної адміністрації.

Учасниками Збору є учнівська молодь загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (далі - навчальні заклади), об’єднана на добровільних засадах у рої, сотні, курені тощо. До складу зазначених утворень входять хлопці та дівчата віком до 17 років.

Рій (команда) складається з 8 чоловік, з них мінімум дві особи протилежної статі. Допускається заявка 1 запасного учасника, можливість участі якого у Грі можлива за неможливісті участі основного учасника рою.

Умови проведення обласного збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році:

Scroll to top