Триває щорічний обласний конкурс «Відпочивай на Кіровоградщині»

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Увага! Триває щорічний обласний конкурс на кращу туристичну експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Відпочивай на Кіровоградщині».

У Конкурсі можуть брати участь туристські групи учнівської та студентської молоді, які здійснили туристсько-краєзнавчі експедиції з активним способом пересування.

У Конкурсі можуть брати участь звіти туристських груп про краєзнавчі експедиції з історичного, географічного, літературного краєзнавства, археології, геології, екології, фольклору та етнографії, українознавства, народознавства тощо, проведені з активним способом пересування тривалістю від 2 до 7 днів.

Нагадуємо, для участі в Конкурсі необхідно було надіслати до 01 травня 2018 року (надалі – до 1 грудня поточного року) на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (м. Кропивницький, вул. Соколівська, 2) та електронну адресу tourist_kir@ukr.net: звіт про проведену експедицію; копії документів, що дають дозвіл на проведення пошукових робіт чи досліджень (якщо такі передбачені чинними нормативно-правовими актами).

Після здійснення експедиції оглядові результати, фото, цікаві відомості про район подорожі та присутні в ньому об'єкти, які несуть в собі краєзнавчу цінність в обов'язковому порядку мають бути розміщені на сторінках конкурсу в соціальній мережі Facebook.

Оприлюднюємо звіти, що вже надійшли у електронному вигляді на адресу  Центру і надані на розгляд журі:

 

З Умовами конкурсу можна ознайомитися …..

Scroll to top