Юні туристи мандрували лісами Знам'янщини

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

24 – 28 квітня 2018 року в межах Знам'янського району за підтримки Знам'янської районної державної адміністрації, відділу освіти Знам'янської районної державної адміністрації та першого заступника Кіровоградської обласної державної адміністрації Гугленка Юрія Олександровича відбулись два масштабних туристичних заходи – І етап «Туристсько-краєзнавчий маршрут» ХІV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців та ІХ Чемпіонат області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді. Загалом захід охопив понад 150 юних туристів та краєзнавців з переважної більшості регіонів області.

Організаторами заходу було поставлено захоплюючий чотириденний маршрут масивами Чорного та Чутянського лісів і живописною долиною р. Інгулець. Туристи-спортсмени випробовували свої навички на технічних етапах, тоді як краєзнавці відвідували станції де показували знання з історії, археології, географії, екології, геології та етнографії. Щоденно всі групи відвідували визначні місця регіону та робили на них пам'ятні фото. Ідентифікувати їх добре допомагали інформаційні буклети, розроблені організаторами та роздані керівникам команд на початку маршруту.

За результатами проходження всіх видів змагань та конкурсів в І етапі «Туристсько-краєзнавчий маршрут» ХІV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців місця розподілились так:

І місце – м. Знам'янка (ЗШ І-ІІІ ступенів, керівник Корчагіна О.П.);
ІІ місце – м. Олександрія (керівник – Попова О.Д)
ІІІ місце – Добровеличківський район (керівник Олійник Л.П.)

Результати ІХ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді буде підведено суддівською колегію після написання командами звітів.

Організатори вдячні командам за участь, партнерам за підтримку!

Scroll to top