Умови І-го етапу обласного зльоту юних туристів-краєзнавців

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Відповідно до наказу начальника управління освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації від 16 лютого 2018 року №96 «Про проведення ХІV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців»  24-29 квітня 2018 року на території Знам'янського району  буде проходити І-ий (очний) етап Зльоту - «Туристсько-краєзнавчий маршрут».

Місце старту (початок маршруту) залізнична станція Чорноліська, село Богданівка, Знам’янського району. Фініш (закінчення маршруту) смт Знам’янка Друга.

Склад делегації на І етап Зльоту складається з 8 осіб: керівник, заступник керівника та 6 учнів. Команда проходить маршрут по пересіченій місцевості, знайти краєзнавчі залікові станції, виконати краєзнавчі завдання, що розміщені на контрольних пунктах (КП), подолати етапи туристських перешкод. Маршрут складається з 4 похідних днів. Контрольно-краєзнавчі станції на маршруті встановлюються за напрямками: географічне краєзнавство, археологічне краєзнавство, екологічне краєзнавство, історичне краєзнавство, геологічне краєзнавство, етнографічне краєзнавство.

Заїзд команд 24 квітня  2018 року до 13:00.

Умови проведення І очного етапу «Туристсько-краєзнавчий маршрут:

_____________________________________

Scroll to top