ІХ Чемпіонат області зі спортивних туристських походів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

24 - 29 квітня 2018 року на території Знам’янського району буде проводитися  ІХ Чемпіонат області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації. Безпосереднє проведення і суддівство змагань покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Місце старту (початок маршруту) залізнична станція Чорноліська, село Богданівка, Знам’янського району. Фініш (закінчення маршруту) смт Знам’янка Друга.

У змаганнях беруть участь школярі, гуртківці позашкільних закладів, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів області, а також інші команди. Вік учасників від 10 років до 21 року.

Склад і кількість учасників походу визначає керівник групи. У проходженні технічних етапів змагань здійснюють 6 учасників групи, за участі не менше 1 особи протилежної статі, а також  1 керівника групи.  

Програма змагань передбачає:

24 квітня до 13-00 – прибуття команд на місце старту, робота мандатної комісії (отримання маршрутного листа та інформації про змагання)

15-00 – нарада Головної суддівської колегії з представниками команд

15-30 – відкриття змагань

16-00 – старт на технічних етапах, краєзнавча вікторина.

19-00 – нарада Головної суддівської колегії з представниками команд.

25 квітня з 7-00 – старт на перший похідний день

26 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на другий похідний день

27 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на третій похідний день

28 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на четвертий похідний день

29 квітня з 9-00 – закриття змагань.

Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 60км, розробленого Головною суддівською колегією, з проходженням контрольних пунктів (КП), технічних етапів та орієнтування. 

Попередні умови дистанцій Чемпіонату області з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді:

Командам необхідно мати відповідне особисте та групове спорядження для проходження технічних етапів: страхуючі системи з блокіровками, шоломи, карабіни (мінімум 4 шт. на кожного), прусики (по 2 шт. на кожного), спускові пристрої, рукавиці, основні вірьовки, цифровий фотоапарат, письмове знаряддя з захистом від негоди.

Спорядження для проживання у польових умовах: намети, рюкзаки, спальні мішки, «каремати», спорядження для вогнища, медична аптечка, запас продуктів, а також топографічну карту Кіровоградської області М1:100000, комплект компасів.

Попередні заявки на участь у змаганнях в обов’язковому порядку подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 18 квітня 2018 року за посиланням

 

У разі відсутності заявки на сайті команда не допускається до змагань!

Після проходження походу до 21 травня 2018 року команди зобов’язані подати належним чином оформлений звіт про проходження маршруту до Головної суддівської колегії.

Scroll to top