Підведено підсумки обласного етапу змагань з туристських спортивних походів учнівської та студентської молоді

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Для  розгляду суддівської колегії  І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2017 році (далі змагань) було надіслано 26 звітів з 9 районів, 3 міст та туристичного клубу «Мандри» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (у 2016 році – 7 звітів з 1 району та 2 міст області). Маршрути походів та експедицій пролягали туристськими стежками Кіровоградської області, Центральної України та Українських Карпат. Всі групи юних туристів, які взяли участь в змаганнях, виконали плани подорожей, здійснили значний обсяг цікавої краєзнавчої роботи.

Слід відмітити активну участь в змаганнях з туристських спортивних походів серед учнівської молоді туристських груп з Благовіщенського, Добровеличківського, Долинського, Кіровоградського, Новгородківського, Новоукраїнського, Олександрійського, Петрівського, Світловодського районів та міста Знам’янки, Кропивницького, Олександрії.

Також найбільшу кількість звітів для участі у змаганнях надіслали працівники Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівники походів  – Мажаєв Ю.В., Мажаєв А.Ю., Ізмайлов С.П., Корнієнко В.М.). Активну участь у І етапі змагань з туристських спортивних походів серед студентської молоді вже традиційно беруть туристські групи туристичного клубу «Мандри» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (3 звіти) (ректор Семенюк О.А.).

Значним поштовхом для збільшення участі туристських груп у І етапі змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2016/2017 навчальному році стало проведення у квітні 2017 року на території Кіровоградського району очного Чемпіонату Кіровоградської області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді,  в якому взяли участь 13 команд з районів та міст області. Умовами Чемпіонату було передбачено написання звітів. Подібна практика буде продовжена у 2018 році.

Переможцями  І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2016/2017 навчальному році у загальному заліку стали туристські групи, звіти про походи, яких визнано кращими з наступних видів туризму:

 Пішохідний туризм (ступеневі походи)

 І ступінь

І місце – вихованців комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник групи –  Балацький Л.Ю.);

ІІ місце ­– вихованців військово-спортивного клубу «Спортинг» комунального закладу «Братолюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Долинської районної ради (керівник групи – Чернолуцький   Д. В.);

ІІІ місце – вихованців Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради (керівник групи – Головко С.В.).

ІІ ступінь

І місце – вихованців комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник групи – Ізмайлов С.П.);

ІІ місце ­– вихованців комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.);

ІІІ місце – вихованців Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (керівник групи – Кісіль С.О.).

 ІІІ ступінь

І місце – вихованців комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник групи – Ізмайлов С.П.);

ІІ місце – вихованців комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник групи – Мажаєв Ю.В.);

ІІІ місце – вихованців комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради  (керівник групи – Ізмайлов С.П.).

 Пішохідний туризм (категорійні походи)

І категорія

І місце – вихованців комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради  (керівник групи – Корнієнко В.М.).

ІІ категорія

І місце – вихованців туристичного клубу «Мандри» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені  Володимира  Винниченка  (керівник групи – Кумпан А.А.).

 Велосипедний туризм

І місце – вихованців комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради   (керівник групи – Мажаєв А.Ю.).

Водний туризм

І місце – вихованців туристичного клубу «Мандри» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені  Володимира  Винниченка  (керівник групи – Колотуха О.В.);

ІІ місце – вихованців туристичного клубу «Мандри» Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені  Володимира  Винниченка  (керівник групи – Базишен К.О.).

Протоколи суддівської колегії І етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2016/2017:

 

Оголошено умови змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2017/2018 навчальному  році:

 

Для участі у ІІ етап змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді відібрані шість звітів: 3 звіти учнівської молоді та 3 звіти студентської молоді з пішохідного, водного та велосипедного туризму.

Інформація про результати ІІ етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді:

Scroll to top