Чемпіонат України зі скелелазіння

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

22-25 березня 2018 року в м. Одесі відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед чоловіків та жінок (вид програми швидкість і трудність).

В змаганнях прийняли участь 164 найсильніших спортсменів  із десяти регіонів України (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Одеська,  Харківська, Хмельницька та м. Київ).

Кіровоградську область представляли вісім спортсменів. Срібним призером в лазінні на трудність стала Євгенія Чернявська, яка виконала норматив майстра спорту України.

Серед чоловіків в лазінні на трудність до залікової групи потрапив Сергій Побережець. В командному заліку на трудність Кіровоградська область серед регіонів посіла 5 місце.

У лазінні на швидкість змагання проводились на стіні висотою п’ятнадцять метрів з від’ємним нахилом 5 градусів (в Україні такий стенд в приміщені розташований тільки в Одесі).

До титулованої четвірки пробився Ярослав Ткач. Із своїм кращим результатом 6,91 секунди він зайняв 4 місце.

В командному заліку на швидкість Кіровоградська область серед регіонів посіла 4 місце.