Про перенесення термінів проведення змагань

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

У зв’язку з погіршенням погодних умов 01 та 02 березня 2018 року інформуємо що термін проведення Чемпіонату області зі скелелазіння серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти (наказ начальника управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації від 09 лютого 2018 року №75 «Про проведення області зі скелелазіння серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти у 2018 році») перенесено з 03 березня на 17 березня 2018 року. Місце проведення та умови проведення змагань залишаються без змін.

У разі внесення змін до умов проходження дистанції, програми змагань додаткова інформація буде розміщена на сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (http://tourist.kr.ua) та сторінці закладу у мережі Facebook.

Додатково інформуємо, що 18 березня 2018 року у м. Кропивницький будуть проводитися перенесений ХХХІ Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти та  І етап Кубку області зі спортивного орієнтування (наказ начальника управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації від 05 лютого 2018 року №62 «Про проведення Кубку області із спортивного орієнтування»).

Місце стартів та додаткова інформація   для кожного етапу  буде розміщена на сайтах  комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  (http://tourist.kr.ua/),  «Спортивне орієнтування у Кропивницькому» (http://www.orient.kr.ua/)  та у мережі Facebook.

Scroll to top