Чекаємо фотознімки на обласний туристсько-краєзнавчий фотоконкурс «Туризм нас єднає» до 20 листопада

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Обласний туристсько-краєзнавчий фотоконкурс «Туризм нас єднає» у 2018 році проводиться до 20 листопада

Загальне керівництво проведенням Конкурсу здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, районного (міського) етапів – органи управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад.

Безпосереднє проведення і суддівство Конкурсу покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, а також дитячі громадські об’єднання та організації, клуби за місцем проживання та окремі їх вихованці. Вік учасників до 21 року.

Прийом фотографій на Конкурс закінчується 20 листопада 2018 року. Роботи чекаємо за адресою: комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», вул. Соколівська, 2, м. Кропивницький, 25009.

Роботи, представлені на фотоконкурс, повинні висвітлювати туризм, як форму активного відпочинку з елементами спорту, цікаві події, що відбуваються під час подорожей, походів, туристсько-краєзнавчу, пошуково-дослідницьку діяльність, як форму дослідження рідного краю, його історії та культури, цікаві події, що відбуваються під час експедицій, походів та екскурсій, об'єкти природи району подорожі.

Пріоритетними будуть знімки, на яких зображені ситуації з присутністю учасників заходу в кадрі, фотографії з краєзнавчого маршруту, спортивного маршруту (географічна віддаленість (автономність) району подорожі; малосприятливій порі року чи складних природних умовах, динаміка ситуації).

Не приймаються до участі у Конкурсі фотороботи, що брали участь у фотоконкурсі в минулі роки, фото інших авторів, зокрема з Інтернету, що є порушенням законодавства України щодо авторських прав.

Від однієї організації (школа, позашкільний навчальний заклад, тощо) приймається щонайбільше 10 фотознімків туристсько-спортивного та краєзнавчого напрямку в наступних номінаціях:

Дивосвіт природи (пейзажні фотографіїприродних та туристських об’єктів, навколишній світ природи різних регіонів) - не більше 2фотознімків;

-   Наші мандри (фотороботи про подорож засобами активного, спортивного туризму, різних похідних ситуацій, які відображають дух, складність, унікальність та єднання людей під час мандрівки.) – не більше 3 фотознімків;

Люби і знай свій рідний край (фотороботи про традиційні свята, обряди, побутову культуру,народні ремесла,народну творчість,народні ігри і забави, розвиток культурної спадщини та архітектури вашого регіону: храми, церкви, маєтки, парки, пам’ятники, садиби, собори, монументи, тощо, а також світлини, на яких зафіксовані цікаві з історико-краєзнавчої точки зору об’єкти (млини, будинки, скульптури, будівлі, тощо), які пов’язані з історичним розвитком краю та видатними людьми тощо) – не більше 3 фотознімків.

Заповідними стежками малої Батьківщини (фото повинні відображати місце, час і мету краєзнавчої подорожі, визначні історико-культурні місця району подорожі, природу рідного краю, пам’ятки природи, природні ресурси, унікальні ландшафти вашого регіону, єдність дітей та природи під час подорожі, екскурсії тощо) – не більше 2 фотознімків.

Фотографії можуть бути як у чорно-білому, так і в кольоровому виконані розміром 21х30 см (формат А4).

На розгляд журі подається оформлений пакет з фотографіями – це фотознімки та анкети до них на окремому аркуші. В анкеті в обов’язковому порядку подається інформація: номінація, назва роботи (лаконічне пояснення суті знімка), прізвище, ім’я, вік конкурсанта, назва колективу, навчальний заклад, клас, домашня адреса, контактний телефон, електрона адреса.

Увага! Роботи, надруковані на неякісному, не пристосованому для друку фотографій папері не приймаються. Учасники конкурсу несуть відповідальність за достовірність даних про автора робіт.

Роботи, надані на Конкурс, не повертаються!

У лютому 2019 року буде організовано виставку кращих робіт Конкурсу. Експозиція фотовиставки формується із кращих конкурсних робіт. Роботи на виставку відбирає журі. Права на творчі роботи учасників Конкурсу переходять до організаторів Конкурсу, які залишають за собою право їх використання при організації виставок, виданні буклетів, реалізації міжнародних гуманітарних програм (із зазначенням автора).

Умови проведення обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає» ……..

Scroll to top