ХІV обласний зліт юних туристів-краєзнавців 2018 року проводитиметься у новому форматі

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

ХІV обласний зліт юних туристів-краєзнавців 2018 року проводитиметься у 3 етапи:

І (очний) етап - «Туристсько-краєзнавчий маршрут» у період 24-29 квітня 2018 року на території Знамʹянського району, відповідно до Умов. Заїзд команд 24 квітня  2018 року до 13:00;

ІІ (очний) етап -  «Конкурсна програма» 25 травня 2018 року на території Первозванівської об’єднаної територіальної громади (с. Первозванівка, будинок культури) відповідно до Умов. Заїзд команд  25 травня до 10:00;

ІІІ (заочний) етап - конкурс «Творчі майстерні» - у період з  01 березня до 01 червня 2018 року. Конкурсні роботи  надсилаються до 01 червня 1018 року на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Умови проведення ХІV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців …..

Попередні умови проведення І етапу (очного) «Туристсько-краєзнавчий маршрут»….

 

Умови проведення ІІ етапу (очний) «Конкурсна програма» ….

 

Умови проведення ІІІ етапу (заочний) «Творчі майстерні»….

 

Загальне керівництво підготовкою та проведенням зльоту здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Безпосередня організація та проведення Зльоту покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

На час роботи зльоту створюється головна суддівська колегія (ГСК).

У зльоті беруть участь делегації від районів об’єднаних територіальних громад і міст області, які складаються з учнів 8-11 класів, представників кращих туристсько-краєзнавчих груп і пошукових загонів освітніх закладів області.

Склад делегації на І етап Зльоту складається з 8 осіб: керівник, заступник керівника та 6 учнів.

Склад делегації на ІІ етап Зльоту складається з 7 осіб: керівник та 6 учнів. На керівників покладається відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів.

При реєстрації керівник команди має надати заявку з печаткою лікаря, учнівські квитки або довідки, що засвідчують особу учня.

Місця між командами на кожному етапі Зльоту  розподіляються за бальною системою в залежності від кількості команд. Найбільше балів отримує команда, яка посіла І місце. Загальнокомандний залік визначається серед територій області за сумою набраних балів командами на кожному етапі Зльоту.

У разі, якщо команди набирають однакову кількість балів, пріоритет має команда, яка набрала більшу кількість балів на туристсько-краєзнавчому маршруті. Якщо і цей показник однаковий – вступає в силу пріоритет на «Творчих майстернях».

Переможці визначаються по кожному етапу окремо і нагороджуються дипломами і призами управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

При визначенні місця  у загальному заліку Зльоту враховуються результати тільки однієї команди району (міста) громади, яка має найкращий результат.

Головна суддівська колегія залишає за собою право частково змінити умови Зльоту.

Чекаємо до 20.04.2018 року подати попередні заявки на участь у І (очному) етапі та до 19.05.2018 року подати попередні заявки на участь у ІІ (очному) етапі на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» .

Scroll to top