За сприяння народного депутата України Олександра Горбунова для заняття гуртків центру придбано туристське спорядження та спортивне обладнання

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

У кінці 2017 року нам вдалося укомплектовувати туристським спорядженням гуртки центру. Завдяки підтримці народного депутата України Олександра Горбунова ми отримали кошти на придбання спортивного спорядження та обладнання.  

Цього разу ми придбали: туристські намети, GPS навігатор, велосипеди та спортивні тренажери та ще один катамаран.  Це спорядження покликане покращити матеріально-технічне забезпечення гуртків центру та збірних команд області для участі у Всеукраїнських змаганнях. Нове сучасне спорядження та обладнання спрятиме оновленню змісту освітнього процесу гуртків центру та дозволить юним туристам досягати високих результатів у тренуванні та на змаганнях.

Колектив комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» щиро вдячний народному депутату України Олександру Горбунову за активну участь у житті позашкілля Кіровоградщини, допомогу у проведенні обласних та  Всеукраїнських масових заходів, сприяння модернізації матеріальної бази закладу.

Scroll to top