Проводимо VІ обласної у конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій 2017 року

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

24 січня 2018 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно із Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм проводить VІ обласну конференцію переможців заочних експедицій. 

До участі у конференції запрошуються переможців і лауреатів обласних етапів краєзнавчих заочних експедицій.

На конференції планується робота двох секцій, одна з яких буде присвячена виступам переможців заочної краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» та конкурсу «Мій рідний край», а на іншій юні екскурсоводи зможуть презентувати роботу музеїв історії населеного пункту та  військово-історичного, літературно-меморіального профілів, що діють на базі навчальних закладів

Доповідачам на всіх секціях надається до 10 хвилин для виступу. Під час захисту допускається використання наочності: фотографії, слайди, відеофільми, аудіозаписи, карти, схеми, діаграми, археологічні та етнографічні знахідки, музейні експонати.

Юні краєзнавці на секцію «Моя Батьківщина – Україна» та «Мій рідний край» повинні мати тези свого виступу.

Юні екскурсоводи на секцію «Край, в якому я живу» повинні мати  електронну презентацію і текстовий опис оглядової екскурсії, що після виступу надаються суддям. Із вимогами щодо підготовки презентації та оглядової екскурсії можна ознайомитися за посиланням…..

Підсумки роботи конференції підводяться суддівською колегією у відповідних секціях та оголошуються на пленарному засіданні.

Рішенням організаційного комітету конференції та вчених, які очолюють секції, відзначаються автори кращих пошуково-дослідницьких, які нагороджуються грамотами комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та цінними подарунками.

Керівників переможців заочних експедицій та юних екскурсоводів просимо підтвердити участь на конференції за тел. 339500, 0953822420.

Scroll to top